NOVAC Hakkında

Hakkımızda

NOVAC Vakum Makinesi 2005 yılından bu yana üretmekte olduğu Vakum MakineleriDilimleme MakineleriHazır Kap Termoform Paketleme Makineleri konusunda uzmanlaşmış kuruluştur.

Faliyete başladığımız 2005 yılından bu yana geçen süre içersinde sadece yurt içine binlerce vakum makinesidilimleme makinesihazır kap termoform paketleme makineleri ve bunların onlarca çeşitlerini ürettik. Türkiye haricinde Almanya, Ukrayna, Moldavya, Gürcistan, Yunanistan, Bulgaristan, Ürdün, Irak, Filistin, KKTC gibi ülkere başarılı bir şekilde ihracatımızı tamamladık. Ülkemizin gıda sanayisi ihtiyacına cevap verebilecek, müşterilerimizin ihtiyacı olan modellerde talep edilen miktarda üretim kapasitesi ve uzman ekibimizle makine üretiminin yanı sıra satmış olduğumuz makinelerimize yedek parça ve servis desteği de sağlanmaktadır.

2021 Yılı itibari ile NOVAC LAZER markamızla Lazer Kesim hizmeti de vermeye başladık. Siz Değerli müşterilerimize her zaman en iyisini, en uygun fiyata sağlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Diğer Sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

NOVAC Makine Sanayi ( Vakum Paketleme Makineleri, Dilimleme Makineleri, Shrink Daldırma Havuzu, Tam Otomatik Vakum Makineleri, Termo Kap Vakum Makineleri, Kaşar Dilimleme, Küp Kesim, Sucuk, Salam Dilimleme, Cezerye Kesim Makineleri İmalat ve Satışı Makineleri

Web Sitemizin URL Adresini Tıklayarak Siteye Geçiş Yapın; https://novac.com.tr  

NOVAC POMPA – NOVAC PUMP ; Kendi İmalatımız Vakum Pompalarımız, NVC110, NVC160 ve NVC300 Model Vakum Pompalarının web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Vakum Pompalarımız Firmamız Garantisi altındadır. İhtiyacınıza göre motorlu veya motorsuz satışı mevcuttur.

Web Sitemizin URL Adresini Tıklayarak Siteye Geçiş Yapın: https://novacpompa.com

Müfit GÜREŞ
NOVAC Makine Sanayi

Üretim ve Hizmet sektöründe Kaliteli uygun Fiyat NOVAC farkıyla.